Kvalitní palivové dřevo pro Prahu a Středočeský kraj

Vyrábíme štípané palivové dřevo pro velkou část Prahy a Středočeského Kraje (okresy Praha západ, Praha východ, Benešov, Beroun, Příbram). Palivové dřevo rozvážíme volně sypané v nákladním automobilu o kapacitě 8 prostorových metrů. Z tohoto množství zaručujeme, že vyrovnáte plný dřevník o objemu 5 m3. Naše ceny palivového dřeva jsou včetně dopravy pro vyznačenou část Prahy a Středočeského kraje. Palivové dřevo vyrábíme jehličnaté, směs tvrdého a březové.

tvrde palivove drevo

TVRDÉ PALIVOVÉ DŘEVO
Tvrdé palivové dřevo je nejoblíbenější dřevo na topení. Zpracováváme převážně dubové, habrové, jasanové a javorové dřevo.

jehlicnate drevo

JEHLIČNATÉ PALIVOVÉ DŘEVO
Jehličnaté palivové dřevo se používá na zátop a do zplynovacích kotlů. Snadno se rozhoří a rychle předává teplo.

brezove palivove drevo

BŘEZOVÉ PALIVOVÉ DŘEVO
Bříza patří mezi polotvrdé dřeviny a je vhodná na topení jak v krbových kamnech, tak otevřených krbech. Štípané březové dřevo rychle vysychá, dobře hoří a vydá hodně tepla.

Měření dřeva
Dřevo prodáváme volně sypané, což je nejběžnější způsob prodeje palivového dřeva. Na rozdíl od rovnaného dřeva nelze množství nijak ošidit a neplatíte zbytečnou práci navíc spojenou s rovnáním dříví do palet. Dle našich měření vyrovnáte do dřevníku z 1,5 sypaného metru 1 metr rovnaný (dle tabulek se uvádí 1,4 až 1,6). Vždy vozíme plný kontejner (8m3) a raději přihodíme pár polínek navíc jako „čepici“ než aby Vám pak dřevo chybělo.

Doprava palivového dřeva
Doprava palivového dřeva je zdarma při objednávce 8 sypaných prostorových metrů (prms) v Praze a okolí (část okresů Praha západ a Praha východ), Dobříši, Berouně, Benešově a do dalších obcí dle níže uvedené mapky.
Rozvoz palivového dřeva je zdarma například
po části okresu Praha západ, Praha východ, Dobřichovice, Rudná, Beroun, Černošice, Řevnice, Mníšek pod Brdy, Jílové u Prahy, Zlatníky, Jeneč, Dobříš, Sedlčany, Neveklov, Benešov, Týnec nad Sázavou, Bystřice, Čerčany, Pyšely, Velké Popovice, Kamenice, Dolní Břežany, Praha Modřany, Praha Zbraslav, Praha Velká Chuchle, Praha Braník, Říčany, Mnichovice, Průhonice, Jesenice, Davle, Hradištko, Štěchovice, Nový Knín, Praha Radotín, Poříčí nad Sázavou, Vrané nad Vltavou
doprava dreva